REMONDIS 1. 4. 2007 nastupuje

REMONDIS 1. 4. 2007 nastupuje

Fotogalerie...

Velmi významnou událostí je změna svozové firmy komunálního odpadu, ke které dochází po mnoha a mnoha letech. Dosavadní svozová frma .A.S.A. pracovala po celá léta profesionálně a na úrovni. Jak jsem již informoval dříve, město z důvodu uplynutí lhůty dosavadní smlouvy na dobu určitou, vyhlásilo výběrové řízení. A v něm se .A.S.A. umístila až na 3. místě. Musím ocenit pracovníky MěÚ, především pak vedoucího ORM pana Jiřího Timuláka, že celé výběrové řízení bylo připraveno a proběhlo zcela bezchybně a podle všech regulí. O tom svědčí nejlépe to, že proti němu neuspělo ani odvolání u Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže. Takže definitivně platí, že vítězem (z důvodu podstatně nižší ceny služby) se stala firma Remondis.

Ve středu 7. února 2007 došlo ke slavnostnímu podpisu smlouvy (po kterém jsem symbolicky spolu s místostarostou zahájil éru REMONDISu v Chrastavě okružní jízdou po náměstí coby “popelář”, čímž jsem si zároveň konečně splnil i svůj dětský sen).

V úvodu článku píši, že se jedná o velmi významnou událost. Dotkne se totiž prakticky všech našich obyvatel. A přiznám se, že přestože vím, že ke změně svozové firmy došlo podle všech regulí, přesto se změny trochu obávám, protože mi je jasné, že se přece jen při každé změně jakýkoli případný nedostatek hodnotí velmi kriticky. Snad jsou mé obavy zcela plané a Remondis s.r.o. se ukáže v tom nejlepším světle.

V Chrastavě dne 12. 2. 2007
Ing. Michael Canov - starosta


Související články:
Se změnou svozové firmy dojde k několika změnám... Více...
  Bitva o odpady
Informace o vítězi výběrového řízení - firmě REMONDIS s. r. o. 
Pozvánka na večer se starostou na téma Svoz komunálního odpadu v Chrastavě 
REMONDIS 1. 4. 2007 nastupuje