Krátké letní zamyšlení…

Mgr. Oldřich Němec

… zastupitele Mgr. Oldřicha Němce

 

Řeči se vedou, a voda teče…

Očekával jsem, že pan Canov, pokud si dal tu práci s tím, že rozebral můj příspěvek „Jsme za poločasem“ zveřejněný v Chrastavských listech č. 4/2009, zareaguje na moji žádost ohledně zpracování přehledu, jaké věci za část volebního období naopak podpořili zastupitelé za SNK-Pro změnu v Chrastavě. Nestalo se tak, proto svoji žádost zopakuji:

Bylo by více než čestné, pokud mě pan Canov nařkl z nepravd a uvádí (včetně různých odkazů), kde jsme hlasovali mimo jeho názor, aby také v dalším článku uvedl, co jsme naopak ve městě podpořili. Věřím, že si s tím dá stejnou práci jako s onou svou „polemikou“. Bylo by to totiž fér…

Vzhledem k poslední poznámce pana Canova ohledně mé manželky a mne jsem se rozhodl zveřejnit dvě usnesení Policie ČR, kdy se odkládá věc z různých důvodů.

Tou první je anonymní podání z listopadu 2001, kdy mne neznámá osoba obvinila z údajného pobírání dávek státní sociální podpory. K tomu se váže usnesení Policie ČR ze dne 12. 12. 2001.

Druhá věc je moje působení v chrastavské jednotce PS VB, kdy mne pan Václav Křivohlavý, bývalý příslušník SNB a později Policie ČR, obvinil z jakéhosi udání. Protože doposud visí toto křivé udání na internetu jako placená služba Protext ČTK, nezbývá mi, než zveřejnit i druhé usnesení Policie ČR, kterým byla věc odložena z důvodu úmrtí pana Křivohlavého. Nicméně v usnesení ze dne 5. 6. 2001 je rovněž konstatováno, že „nebyly zjištěny údaje, které by svědčily o tom, že pan Oldřich Němec se dopouštěl činnosti hlásné služby na nepřátelské osoby před rokem 1990 a již konkrétně ne v srpnu 1989, a to ani na konkrétní osobu pana MUDr. Perlu z Chrastavy.“

Co k tomu dodat? Snad jen tolik, že laskavým čtenářům přeji hezké počtení a svým politickým protivníkům vzkazuji, že si musí najít jiný nástroj na případné špinění mé osoby v budoucnu.

Všem čtenářům přeji hezké slunečné léto.

Mgr. Oldřich Němec - zastupitel za SNK - Pro změnu v Chrastavě

 


 Reakce na článek

 Poznámka od ....... Michaela Canova