TJ Sokol  Chrastava - rozvrh hodin

Cvičební hodiny jsou rozvrženy dle níže uvedených kategorií a cvičí se v tělocvičně ZŠ náměstí 1. máje (vchod do tělocvičny je ze dvora v Turpišově ulici).   

 

   Rodiče a děti:        -  pro rodiče (babičky, dědečky) a děti (ve věku 2 až 4 roky)

                                           - pondělí od 16:00 – 17:00 hod

                                           - začínáme 14. 9. 2020 - cvičitelka Kateřina Kosová

 

   Nejmladší žactvo: - pro děti od 4 do 6 let !! cvičí bez rodičů !!

                                            - čtvrtek od 16:30 – 17:30 hod

                                           - začínáme 17. 9. 2020 - cvičitelé Eva Zoulová, Jitka a Josef Ubry

                                                                                

   Mladší žactvo I:      - pro děti od 1. do 4. třída                                           

                                              - čtvrtek od 17:30 – 18:30 hod

                                              - začínáme 17. 9. 2020 - cvičitelky Zdeňka Močárková, Miloslava Houdová

   Mladší žactvo II:   - pro děti od 4. do 6. třída                                           

                                              - úterý od 16:00 – 17:00 hod

                                              - začínáme 15. 9. 2020 - cvičitelka Miloslava Houdová

 

    Starší žactvo:         - pro děti od 6. do 9. třídy

                                            - středa od 17:00 – 18:00 hod

                                            - začínáme 16. 9. 2020 - cvičitelky Radka Porletová, Šárka Marková, Adéla Marková

 

    Ženy I.:                      - rytmická gymnastika a posilování

                                           - pondělí od 19:00 – 20:00 hod, čtvrtek od 19:00 – 20:00 hod

                                           -  začínáme 21. 9. 2020 - cvičitelka  Miloslava Cellerová

               

    Ženy II.:                   - kondiční a zdravotní cvičení

                                          - středa od 18:00 – 19:00 hod

                                          - začínáme 16. 9. 2020 - pod vedením Miroslavy Chaloupkové 

 

   Ženy III.:                 - cvičení Pilates

                                          - pondělí od 18:00 – 19:00 hod

                                          - začínáme 14. 9. 2020 - cvičitelka Miloslava Šírová

 

   Ženy IV.:               - relaxační a kompenzační cvičení pro mladší ženy

                                       - středa od 19:00 – 20:00 hod 

                                       - začínáme 16. 9. 2020 - cvičitelka Michaela Březinová, Lenka Králová

 

   Muži:                      - nohejbal           

                                       - úterý od 19:00 - 20:30 hod.

                                       -cvičitel Ladislav Celler

 

CVIČÍME V BÍLÉM KOSTELE !!!

          Cvičitelka Pavlína Ulrichová : cvičení Rodiče+děti a žactva v tělocvičně ZŠ v Bílém Kostele každý čtvrtek 16,00-18,00 hod od října 2020

  Těšíme se na Vás, NAZDAR !!!