Trojčata


Fotografie z předávání kočárků...

27. dubna 2006 se poprvé v poválečné historii našeho města narodila v Chrastavě trojčata. Jsou to tři kluci –  Lukáš, Jakub a Matěj Cellerovi.

Ve středu 7. června se v malé zasedací síni konala oslava. Pan starosta Ing. Michael Canov předal rodičům trojčat dva kočárky: jeden pro dvojčata a druhý pro jedno děcko.

Kromě šťastných rodičů - Martina Cellera a Martiny Cellerové, roz. Vaverové – tu byli samozřejmě také prarodiče. Už se nemohou dočkat, až svá vnoučátka budou vozit v kočárcích na vycházku, ale zatím to není možné. Proč? Ti tři malí budoucí chrastavští občánkové nejsou ještě doma, u svých rodičů, ale v Praze-Podolí v Ústavu pro péči o matku a dítě. Jejich porodní váha byla přece jen poměrně nízká ( Lukáš-1220 g, Jakub – 960 g, Matěj – 930 g). Ještě několik týdnů stráví proto naše první trojčata v inkubátoru pod odborným dohledem zdravotníků a během letních prázdnin si je rodiče přivezou domů, do Chrastavy.

Tatínek Martin Celler je zaměstnancem firmy Grupo Antolín, maminka Martina Cellerová pracovala v závodě Vzduchotechnik. Přejeme všem třem chlapečkum hodně zdraví a chuti do života a jejich rodičum kromě starostí také mnoho radosti a rodinného štěstí.

PhDr. František Vydra                                                                                 

          Jak nám  "kluci"  rostou

           

             Foto dne 24. 11. 2008 (od leva)  Matěj, Jakub a Lukáš.