Ohlédnutí za plesem

1. ples města ChrastavyV březnu se po dlouhé pomlce konal opět ples. Důvodem této pauzy byl prostý - nebyl prostor kde takovouto akci uspořádat. Teprve dokončení nové školní jídelny nám umožnilo tuto tradici obnovit. I když tento prostor není zcela ideální, také není k tomuto účelu určen, přesto se organizační tým plesu snažil, aby jej co nejlépe vyzdobil a upravil. Doufáme a dle ohlasů účastníků plesu, že jsme se tohoto úkolu zhostili na jedničku. A proto mi dovolte, abych touto cestou Vás nejen seznámila s organizačním týmem, ale abych jim poděkovala za jejich spolupráci:

Ivana Loučková, Karin Cinibulková, František Vydra, Zdeněk Šulc, Miloslava Šírová, Josef Bartoš, Krystyna Bodnárová, Hana Peroutková, Nataša Barůšková, Helena Karásková, Vladislava Široká, Věra Mihálková, Mária Koblasová, Eva Štreglová, Jindřich Zdeněk, Pavla a Růžena Riedlová, Pavla Klampariková, Libuše Mrláková, Barbora Tomášková, Pavla Magdolenová.

Upozorňujeme zájemce, že DVD z plesu, který natočil p. Ing. Vratislav Loučka, je ke koupi v městském Infocentru a fotografie ve FOTO JANA (pí. Jana Zahurancová) na nám. 1. máje.
Z.Václavíková

Prohlédněte si fotogalerii z plesu...


Za týden jsme pro naše děti uspořádali také ples, ale tentokrát maškarní. Konal se v sále Společenského klubu a v sobotu byl plný překrásných masek. Děti strávily odpoledne plné her, soutěží a tance a bavily se nejen naše ratolesti, ale i jejich rodiče. 
Pí. Jana Zahurancová zachytila na svých fotografiích skvělou atmosféru, která vládla tímto odpolednem. Rodiče si je mohou prohlédnou a vybrat ve FOTO JANA.

Z. Václavíková

Další plesy