100 let paní Marie Fijalkové

100 let paní Marie Fijalkové100 let paní Marie Fijalkové

Fotogalerie...

V pátek dne 20. 4. 2007 oslavila neuvěřitelných 100 let paní Marie Fijalková, historicky první občan Chrastavy, který se takové významné události dožil. Při té příležitosti proběhl slavnostní akt v obřadní síni městského úřadu, kde starosta města Ing. Michael Canov za přítomnosti místostarosty pana Miloslava Pilaře a dalších hostů přednesl krátký a milý projev. Poté se paní Marie Fijalková podepsala do kroniky města a nechyběl ani přípitek. Následovalo fotografování a gratulace s přáním pevného zdraví.
Mezi gratulanty, kterých se sešlo opravdu hodně, nechyběla ani zástupkyně Krajské správy sociálního zabezpečení v Liberci, která oslavenkyni předala krásnou kytici a osobní dopis ministra Petra Nečase.
Paní Marie Fijalková je velice vitální žena a na dotazy, co má ráda a zda prozradí recept na dlouhověkost, odpovídala, že každé ráno se sprchuje studenou vodou, donedávna ještě cvičila, má rada štamprličku něčeho ostrého a hlavně má ráda lidi kolem sebe.
Ještě jednou přejeme paní Marii Fijalkové k životnímu jubileu dobrou pohodu, osobní spokojenost a hodně zdraví do dalších let.