Oldřich Němec kandidát do Senátu - poděkování voličům

Mgr. Oldřich Němec, kandidát do Senátu

Vážení spoluobčané,

děkuji všem, kteří se zúčastnili letošních voleb. Děkuji také těm, kteří odevzdali svůj hlas kandidátům do krajského zastupitelstva za SDŽ-Strana důstojného života.
             Současně také děkuji všem těm, kteří mi odevzdali svůj hlas jako kandidátovi do Senátu. Vašich hlasů si velmi vážím, a to i přesto, že jsem zůstal v oné sedmičce kandidátů jako poslední.
              I z prohraných bitev si však vždy snažím odnést to pozitivní. Tou dobrou zprávou pro mne je fakt, že ve své domovské Chrastavě jsem obdržel v prvním kole nejvíce hlasů ze všech senátních kandidátů. Je to pro mě velmi dobrý signál, že snad v zastupitelstvu města nepracuji nejhůře, a je to pro mě i závazek a současně výzva pro komunální volby v roce 2010, kdy se po vyhraných komunálních volbách v roce 2006 budu znovu ucházet o hlasy chrastavských občanů.
              Touto cestou chci poděkovat také předsedkyni SDŽ-Strany důstojného života Janě Volfové, která dokázala téměř nemožné. Postavila plné kandidátky ve volebních krajích a podařilo se jí v 15 senátních obvodech postavit kandidáty v letošních volbách do Senátu.
              Nově zvolenému senátorovi přeji mnoho úspěchů v práci v Senátu pro blaho nejen všech občanů České republiky, ale také pro spokojenost občanů českolipského senátního obvodu.

Mgr. Oldřich Němec