Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Závory na žel. přejezdu v Andělské Hoře
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: pá říjen 14, 2011 11:08 am    Předmět: jana1jana Citovat

Dobrý den,
spíše negativní zprávy - bývalý ředitel SŽDC, který závory přislíbil, byl odejit. Je ohrožena sama celá investice na rekonstrukci trati, jejíž součástí by byly závory. Více budu snad vědět po schválení státního roypočtu na rok 2012.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
horax



Založen: 23.10.2008
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: pá říjen 14, 2011 11:38 am    Předmět: Citovat

Tak to je špatná zpráva ! Pánové na ministerstvu asi čekají na další oběti tohoto nebezpečného železničního přejezdu !!! Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2012 6:10 pm    Předmět: Závory v A.H. budou v roce 2012 Citovat

Dobrý den,
ředitel odboru provozuschopnosti dráhy SŽDC Ivan Jágr mě dnes sdělil, že závory v Andělské Hoře budou vybudované v roce 2012.

Na můj opakovaný dotaz před svědkami na dopravním výboru Libereckého kraje mě sdělil, že se jedná z jeho strany o závazný slib, který mohu takto sdělit občanům.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kačenová



Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 46
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: pá leden 27, 2012 8:30 pm    Předmět: Citovat

Tak to je potěšující zpráva, díky za ní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
horax



Založen: 23.10.2008
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út leden 31, 2012 5:32 pm    Předmět: Citovat

Super ! Děkujeme za dobré zprávy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2012 5:10 pm    Předmět: Prosinec 2012 - nejnovější informace Citovat

Tak bohužel, závory hotové do konce roku 2012 nebudou. Nicméně jejich realizace je na příslušných místech SŽDC (Správa železniční a dopravní cesty) schválena, peníze uvolněny a na realizaci se pracuje po technické stránce.

Jako důkaz dávám odkaz na dokumentaci k tomuto dílu na http://www.chrastava.com/starosta/zavory_2012.pdf , kdy je na první straně bod nových závor 9,006 zakroužkován, na druhém označen jako výstražník a na třetím jsou již závory nakresleny (u písmen A a B).

Tuto dokumentaci máme k dispozici, neboť město dává vzhledem k plánované relizaci akce souhlas SŽDC s věcným břemenem na svém pozemku (závora na jedné straně do něj ve velikosti 1 m2 zasahuje) a nějaká povolení vydává i stavební úřad.

Mluvil jsem telefonicky s pracovníkem SŽDC panem Jágrem, ten mě přislíbil informovat o datu realizace. Jakmile se ozve, dám informaci sem do fora.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2012 8:58 am    Předmět: Závory do 30. 9. 2013 Citovat

Informace od Ing. Jágra se SŽDC:
Pane Canove,
posílám informaci o přejezdu v Andělské Hoře tak, jak ji mám od investora ( Stavební správa Praha).
Zpoždění celé akce nebylo zaviněno SŽDC.
zdravím
Ing. Ivan Jágr
Správa železniční dopravní cesty, státní organizace
Generální ředitelství

Rekonstrukce PZZ v km 9,006 (Andělská Hora)
V říjnu letošního roku byl vybrán zhotovitel na realizaci stavby včetně projektu. Na základě výběrového řízení se jím stala firma První SaZ, a.s. Plzeň s částkou 10.709.900 Kč bez DPH. K 30.11.2012 byl zpracován projekt stavby, který v současné době prochází schvalovacím řízením a připravuje se žádost o stavební povolení. Připravuje se majetkové vypořádání pozemku s Obcí Chrastava na umístění výstražníku. Následně bude zahájena realizace stavby s termínem dokončení do 30.9.2013.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2013 3:04 pm    Předmět: Oznámení o pokračování stavebního řízení Citovat

Zdravím a posílám prolink na písemnost (oznámení o pokračování stavebního řízení), kterou jsme dnes obdrželi a která potvrzuje, že je výstavba závor v A.H. (i když zatím jen v papírové formě) v plném běhu http://www.chrastava.com/starosta/zavory_2013.pdf .

Pro úplnost dodávám, že jednání mezi SŽDC a MěÚ Chrastava (pronájem cca 1 m2 plochy) je již úspěšně úředně vypořádáno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: út březen 19, 2013 12:24 pm    Předmět: Závory - vydané stavební povolení Citovat

Dobrý den,
na závory bylo vydáno stavební povolení (zároveň se vylepší i přejezd do Kryštofova Údolí)

Prolink na stavební povolení:
http://www.chrastava.com/starosta/zavory_2.pdf
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kačenová



Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 46
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: st březen 20, 2013 8:48 am    Předmět: Citovat

Dobrý den,
děkujeme za zprávu. Bude se opravovat i přejezd jako takový? Nebo pouze závory? Děkuji Kačenová
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: st březen 20, 2013 11:59 am    Předmět: To: paní Kačenová Citovat

Dobrý den,
tak to se mě paní Kačenová moc ptáte. Z logiky věci, když tam již budou, tak by měli dát do kupy celý přejezd, ale zaručit to nedokáži. Já jsem strašně rád, že se nám po více než složitých jednáních podařilo dosáhnout realizace těch závor.

Ty, jak jsem již dříve uváděl, by měly být do 30.09.2013.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: st červen 19, 2013 5:21 pm    Předmět: Začaly samotné práce na výstavbě závor. Citovat

Začaly samotné práce na výstavbě závor. Nebudou jen zcela nové závory na přejezdu do centra Andělské Hory, ale dokonce se vyměňují závory i na přejezdu směrem na Kryštofovo údolí. Nové závory na obou přejezdech mají být kolaudované příští pátek tj. 28. června a poté bude probíhat půlroční zkušební provoz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: pá červen 28, 2013 4:59 pm    Předmět: Je hotovo - závory v provozu Citovat

Je hotovo,
závory byly dnes uvedeny do půlročního zkušebního provozu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Frigo



Založen: 4.2.2010
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: ne červen 30, 2013 8:48 pm    Předmět: Citovat

Skvělé,
díky všem kteří se zasadili o to že nám sem byly závory nainstalovány.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kačenová



Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 46
Bydliště: Chrastava

PříspěvekZaslal: ne červen 30, 2013 9:53 pm    Předmět: Citovat

Také děkuji,mám radost, že se to podařilo.

Tady článek:

http://liberecky.denik.cz/zpravy_region/tragickym-nehodam-na-trati-je-snad-konec-20130630.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com