Chrastava - www.chrastava.cz - homepage Chrastava
Fórum o Chrastavě
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

prodej pozemku
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vydra.ja



Založen: 2.2.2010
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2010 6:25 pm    Předmět: Citovat

Důchodce těžko půjde do předem ztracené dražby, je to podraz !
Pro toho kupce není přece problém dát za 53 metrů třeba měsíční důchod pana Čukana ! Nejdříve cesta, pak odkoupí od pana Čukana levně celý jeho pozemek / který je vedle jeho pozemku / Zajímavé, že ty podrazy dělají zastupitelé především z levice Laughing namá se levice stavět za chudé Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vykoukal jan



Založen: 2.2.2010
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2010 6:32 pm    Předmět: Citovat

Ták o to mu jde ! Nejdříve cesta, pak pozemek, který spojí s tím svým !
No to zastupitelé pomáhají v pěkném svinstvu Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
newman



Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Dolní Chrastava

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2010 6:41 pm    Předmět: cesta Citovat

Jojo, VRÁNA K VRÁNĚ SEDÁ Exclamation
Osobně jsem však přesvědčen, že NA KAŽDOU SVINI SE VAŘÍ VODA Exclamation Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vykoukal jan



Založen: 2.2.2010
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2010 6:50 pm    Předmět: Citovat

Tak zjištěno- kupující se jmenuje Jaroslav Handšuh .
PS.- Zastupitelé asi nemají přístup na internet Cool
Jinak by určitě již někdo reagoval Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trny



Založen: 7.3.2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2010 7:26 pm    Předmět: Citovat

Škoda ze nikdo nemá odvahu reagovat na dané téma Crying or Very sad Rád bych znal názor i druhé strany. Zastupitele Miloslav Pilař, Stanislav Wolf, Romana Krčková, Petr Rozmajzl, Martin Suchomel, Oldřich Němec, Jitka Ramírezová, Ingeborg Henzlová, František Bouda, Josef Zoul, Petra Némethová, Václav Severa a vlastne i Pavel Pěch (zdržel = pro) nám občanům města vysvětlí proč tak hlasovali . Dejme jim čas a věřim že najdou tolik odvahy obhájit svoje "pro"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
halvi



Založen: 29.7.2008
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2010 8:30 pm    Předmět: Citovat

U Pana Pěcha nemáte Trny pravdu. ZDRŽENI se znamená vlastně NE neboť pro schválení rozhoduje pouze počet hlasů pro.

Jinak s tím časem myslíte až proběhne porada ZR v roteku nebo v glorii?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Chrastavák



Založen: 21.6.2007
Příspěvky: 225

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2010 8:40 pm    Předmět: Citovat

Trny napsal:
Škoda ze nikdo nemá odvahu reagovat na dané téma Crying or Very sad Rád bych znal názor i druhé strany. Zastupitele Miloslav Pilař, Stanislav Wolf, Romana Krčková, Petr Rozmajzl, Martin Suchomel, Oldřich Němec, Jitka Ramírezová, Ingeborg Henzlová, František Bouda, Josef Zoul, Petra Némethová, Václav Severa a vlastne i Pavel Pěch (zdržel = pro) nám občanům města vysvětlí proč tak hlasovali . Dejme jim čas a věřim že najdou tolik odvahy obhájit svoje "pro"


U všech tady uvedných se tomu nedivím...
Jen mě zklamal Václav Severa...měl jsem ho za solidního,upřimného a čestného člověka....bohužel.. Rolling Eyes
A ten slizoun z Vítkova..no síla!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trny



Založen: 7.3.2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2010 9:31 pm    Předmět: Citovat

[quote="halvi"]U Pana Pěcha nemáte Trny pravdu. ZDRŽENI se znamená vlastně NE neboť pro schválení rozhoduje pouze počet hlasů pro.

No pro mě je havli v hlasování postoj " zdržení se hlasování " pouhý alibismus a jsou situace kdy zdržení se hlasování zastupitelé umožní přijetí podobních hloupostí. V tomto hlasování ovšem není co rešit a můžu svámi souhlasit Cool

Je mi jedno po jakém spirituálním sezení budou zastupitelé reagovat Laughing Doufám jen že alespoň někteří v sobě najdou tolik odvahy a upřímnosti obhájit svůj postoj k danému hlasovaní!!§!!

Snad se dočkáme i když mám velké pochybnosti Question
Volby 2010 koho volit ?Jedno vím už jistě politická strana, která bude mít na volební kandidátce jméno zde uvedených zastupitelů je pro mě nevolitelná!!! Nechcem přeci stejné zastupitele pro které je občan jen pouhým kusem dobytka Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ferocactus



Založen: 29.5.2009
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2010 9:55 pm    Předmět: Jen malé upřesnění Citovat

Trny napsal:
Děkuji za informaci ...
Vyzivám zastupitele kteří hlasovali "pro" o vyjádření proč tak hlasovali!!!! Ja se za svůj nazor nikdy nestidím, tak doufám že ani vy.

Bude lépe vyzvat nebo vyzýváte zastupitelé ....
Zastupitelé by Vám také nemuseli rozumět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
halvi



Založen: 29.7.2008
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2010 10:07 pm    Předmět: Citovat

citace:
Trny: Nechcem přeci stejné zastupitele pro které je občan jen pouhým kusem dobytka


Víte Trny to je ošemetná věc - zde se Vám vlastně náhodou - zásluhou jednoho dotazu jany1jany otevřely oči (kolik je v Chrastavě takových, kolik procent občanů si přečte toto dizkusní fórum). Ale jinak jak v celostátní politice tak i u nás v Chrastavě - se právě ti, kteří nejvíce myslí jen a jen na sebe - ohánějí neustále tím, jak vše dělají pro občana. A někdy naopak ti, kteří myslí ve své podstatě na občany, jenže tak nějak druhotně (aby byly peníze na komunikace, aby byly opravené školy, aby nebyl deficit apod.) vypadají jako zloduši, neboť prosazují i nějaká nepopulistické opatření a jdou jakoby proti občanovi, neboť peníze sami z nebe nepadají a nějak se to vše ukočírovat musí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Blanka Vávrová



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 531

PříspěvekZaslal: čt únor 04, 2010 8:55 am    Předmět: Leták do domácností Citovat

Michale, kolik by stál tisk a distribuce letáku do chrastavských domácností s vysvětlením celé kauzy i současného stavu v zastupitelstvu? Jsem ochotná dát 1000,- + -, protože rozhodně nechci, aby mi tu vládl pan Němec a podobní vykutálenci. Samozřejmě nelze tisknout z obecních peněz. Třeba by se ke mně někdo přidal. Tady je opravdu malý okruh lidí, kteří sem pravidelně chodí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
murphyz



Založen: 15.7.2008
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: čt únor 04, 2010 11:14 am    Předmět: Re: To: Znepokojivá informace Citovat

Ing.Canov napsal:
Z poslední doby jako exemplární příklad jánabráchismu uvádím a jako velmi nebezpečnou hodnotím snahu prosadit změnu územního plánu na jednání ZM dne 19. 10. 2009, která by umožnila členovi ZM panu Rozmajzlovi koupit od města pozemek v jeho stavebninách........
Obávám se však, že v roce 2006 nebyl zcela správně pochopen název Pro změnu v Chrastavě ......

ZNEPOKOJIVÁ INFORMACE na hranici zákona !§
=člen Zastupitelstva města Chrastavy se zasazuje o výhodnou koupi nebo by mohl získat pro sebe pozemek v centru města?
Dle mého soudu jasný případ střetu zájmů §.
V takové případě je p. Rozmajzl povinen okamžitě odstoupit §!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bugyna11



Založen: 10.9.2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt únor 04, 2010 2:21 pm    Předmět: Citovat

Důležité je, zda se dá prodeji té cesty zabránit.
Mohou občané Chrastavy nějak pomoci ?
Napište nápady ,jak tomu zvěrstvu a podvodu na důchodci zabránit. B.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trny



Založen: 7.3.2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: čt únor 04, 2010 3:35 pm    Předmět: Re: To: všichni diskutující Citovat

Michael Canov napsal:

Bohužel k první variantě patří zmiňovaná kauza ?Hanžuh kontra Čukan?. Kdo chce může si vyžádat na sekretariátu kopii CD s videozáznamem a tam uslyší, jak jsme opakovaně argumentovali.


Bylo by možné zveřejnit / zpřistupnit daný videozáznam přímo na webových stránkách města? Případně pokud město takovéto možnosti nemá, zda by nešlo zveřejnit daný videozáznam někde jinde či vyuzít služeb youtube.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael Canov



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 1733

PříspěvekZaslal: čt únor 04, 2010 4:45 pm    Předmět: To: Trny Citovat

Dobrý den,
jak asi všichni diskutující vědí, je celé ZM kompletně nahráváno. Kdyby to bylo technicky - zdůrazňuji technicky - možné, visela by všechna ZM kompletně na webu již dávno. Bohužel, to nejde, náš webmaster Ing. Smola mi to vysvětloval již několikrát, já jsem to stejně ještě zcela nepochopil. V našem záznamovém zařízení je nejen problém v šílené objemnosti, ale a to je ten (jak mi bylo vysvětlováno) hlavní problémm v nějakém nutném doprovodném potřebném programu.
Samotného mě velmi mrzí, že nejsou ZM takto veřejnosti k dispozici

Proto situaci řešíme tak, že se kdokoli může stavit u nás na sekretariátu, příp. u webmastera či přímo u mně a kopie CD celého ZM mu bude vypálena.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Chrastava -> Naše město Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 3 z 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com