Zastupitelstvo bylo konáno videokonferencí

 

 

záznam celého zastupitelstva

Záznam chatu z on-line zasedání (ve formátu pdf)


Zastupitelstvo 20. dubna bude konáno videokonferencí

 

 

video TV Chrastava

 

V roce 2005 prezident republiky slavnostně otevřel nově zrekonstruovanou radnici. Její součástí se stala i zasedací místnost se zbrusu novou nahrávací video technikou, kterou se celé zasedání zastupitelstva města začalo nahrávat. Byli jsme tehdy druzí v České republice. A od té doby již 15 let pořizujeme záznamy z jednání.

Nyní se píše rok 2020 a vyvstal jiný problém. V nouzovém stavu vláda vyhlásila, že se jednání zastupitelstva může konat pouze videokonferencí. Později sice vláda z této podmínky ustoupila a umožnila za dodržení přísných podmínek konání i klasicky, nicméně nadále preferuje konání videokonferencí. Zastupitelé města Chrastava se rozhodli jít této výzvě vstříc a zasedání zastupitelstva bude v pondělí 20. dubna od 17 hodin historicky poprvé probíhat právě touto formou.

Nejen členové zastupitelstva, ale i veřejnost se může seznámit s navrhovaným programem (včetně příloh) zde. Své připomínky či dotazy může předem uplatnit kdokoli z chrastavských občanů či vlastníků nemovitostí v Chrastavě, a to jednak směrem k odborným pracovníkům úřadu, kteří jednotlivé body zpracovávaly na houdova@chrastava.cz, sluka@chrastava.cz, tajemnik@chrastava.cz (doporučujeme v první fázi) a pokud je jejich vysvětlení neuspokojí, tak přímo i všem členům zastupitelstva města na zm@chrastava.cz resp. starostovi města na starosta@chrastava.cz .

Ze zastupitelstva bude pořízen minimálně audiozáznam, který bude poté zpřístupněn na stránkách města.

Chrastava 08.04.2020 Michael Canov, starosta města Chrastava